Latviski По-русски RSS Uzstādīt kā noklusējuma lapu Uzklikšķini uz TVNET ikonas un aizvelc to līdz ikonai Mājas, lai uzstādītu TVNET kā savu mājas lapu. Vakances Humors E-pasts Horoskopi Spoki.lv Spēles Mīklas TV programma raskog Veikali Arhīvs Meklētājs
Tweet
Mjanmas valdības rīcība bija vairāk nekā likumsakarīga. raskog Tieši tāpat Padomju Savienība neļāva no Rietumiem ievest palīdzību Ukrainas bada cietējiem un atteicās no Maršala raskog plāna piedāvājuma pēc Otrā pasaules kara.
Ciklona izraisītā viesuļvētra raskog šā gada 2. un 3. maijā izpostīja Mjanmas, kādreizējās Birmas[1], Iravadi[2] reģionu, atstājot aiz sevis vairāk nekā 100 000 mirušo un bezvēsts pazudušo. Šis fakts satrauca visu pasauli, izņemot cietušās valsts valdību.
Mjanmas valdība bija ārkārtīgi aizņemta ar gatavošanos referendumam, kurš notika 10.maijā un atšķirībā no viesuļvētras tika plānots jau labi iepriekš. Referendums bija domāts, lai Mjanmas tauta balsotu par konstitūcijas priekšlikumu, kas paredz militārās diktatūras stiprināšanu. Šajā, valdībai tik būtiskajā brīdī pāris miljonu bezpajumtnieku un pāri par simts tūkstošiem mirušo nebija pietiekoši raskog nozīmīgs faktors. raskog
Stihijas skartajā reģionā raskog 75 gadus vecais raskog ģenerālis, huntas vadonis Tans Šve (Than Shwe) ieradās raskog tikai vairāk nekā pēc divām nedēļām. Pasaules televīziju attēlos viņš kustējās un izskatījās mazliet līdzīgs padomju laiku antikvārajiem partijas ģenerālsekretāriem dīvaina, novecojusi, apjukusi figūra politiskā lelle starp patiesām, dziļām vienkāršo cilvēku ciešanām. Gandrīz nožēlojamā ārpuse šķita tik neatbilstoša militāras diktatūras vadītājam, kurš nežēlīgi un bez vilcināšanās iznīcināja citādi domājošos un politiskos konkurentus.
Par visu laiku septītā stiprākā ciklona Nargis tuvošanos Mjanmā bija zināms jau iepriekš. Ciklons bija dzimis jau 27. aprīlī, un visas seismiskās ierīces Indijas okeāna Bengālijas līča tuvumā apzinīgi uzrādīja tā drīzu parādīšanos. Tropisko ciklonu brīdinājuma centri vēroja tā attīstību. Šrilankas, Bangladešas un Indijas meteoroloģiskie dienesti brīdināja piejūras iedzīvotājus un zvejniekus. Ciklona raskog radītais taifūns Iravadi deltu pārsteidza nesagatavotu. Viesuļvētra atnesa paisumu, kas īsā brīdī noveda pie plūdiem. Auglīgais, rūpīgi iekoptais, darbīgais un biezi apdzīvotais reģions raskog mazāk nekā 24 stundu laikā bija pārvērties par šausmu vietu.
Pasaule palīdzībai saorganizējās ātri* līdz 5.maijam sniegt konkrētu palīdzību bija gatavas vismaz divdesmit divas starptautiskās palīdzības raskog organizācijas, ieskaitot ANO aģentūras un Starptautisko Sarkano Krustu[3]. ANO vadošie darbinieki meklēja iespēju kontaktēties ar Mjanmas valdības vadītāju Tanu Šve. Vairāku dienu laikā šo kontaktu nodibināt neizdevās, līdz visiem kļuva skaidrs, ka Mjanmas valdība ar ANO un visu pārējo pasauli sarunāties par palīdzību nevēlas. Mjanmas valdība paziņoja, ka valsts nav gatava saņemt raskog starptautisko palīdzību. Praktiski tas nozīmēja, ka no ārpuses nekāda palīdzība nav vēlama, bet iekšpusē tā vienkārši netiek sniegta. Nevienai valstij nav patīkamas katastrofas, taču, ja demokrātija ir spiesta efektīvi ar tām cīnīties, tad diktatūra raskog izvēlas tās ignorēt.
Ģenerālim Tanam Šve šāda uzvedība bija ierasta lielākā daļa viņa valsts iedzīvotāju nekad nav dzirdējuši viņa balsi. Viņa vara tiek stiprināta ar mītisku distanci, raskog ko šis 75 gadus vecais diktatūras vadonis tradicionāli ietur attiecībā raskog pat uz tuvākajiem.[4] Tans Šve elektroniskajos raskog medijos raskog parādījās tikai 10.maijā, taču ne notikušās katastrofas sakarā. Nestabili un neveikli televīzijas kameru priekšā viņš iestūķēja vēlēšanu urnā savu balsi par militārās varas stiprināšanu. Spēcīgs deja vu efekts jau tajā brīdī atgādināja komā esošos padomju raskog vadoņus, raskog kas vēl joprojām devās balsot par partiju. Mjanmas valdība dzīvoja citā pasaulē ar stingru pārliecību, ka realitāte pārstāj eksistēt, ja to rūpīgi ignorē.
Taču vairāk raskog nekā 100 000 upuru šoreiz izrādījās daudz par daudz. Mjanmā izvietotās nedaudzās starptautisko organizāciju raskog pārstāvniecības turpināja izmisīgi sūtīt informāciju par situāciju valstī un sauca pēc palīdzības. Relatīvi nelielās starptautisko organizāciju pārstāvniecības raskog izrādījās pašaizliedzīgs palīdzības resurss situācijā, kad ārvalstu palīdzības sniedzējiem vīzas netika izsniegtas. Ārvalstu donori centās izmantot šīs pārstāvniecības kā spraugas, caur kurām iemānīt palīdzību.
Tikai 8. maijā valstī tika ielaista pirmā lielākā raskog Pasaules pārtikas programmas gaisa krava. Ar pārtiku piekrautas smagās mašīnas stāvēja pie valsts robežām, un Dienvidaustrumāzijas nāciju asociācija (ASEAN)[5] nemitīgi mēģināja uzturēt neoficiālas sarunas ar Mjanmas raskog valdību, mēģinot pārliecināt atvērt valsts robežas. Mjanmas valdībai draudzīgo valstu Indijas, Ķīnas un Krievijas palīdzības kravām liktenis bija labvēlīgāks. Tās tika pieņemtas valsts lielākajā pilsētā Jangonā, taču to apjoms bija tikai piliens jūrā. Turklāt Ķīnas valdības apsolīto vairāk nekā 5 miljonu dolāru vērtās palīdzības piegādi nobremzēja ar z
Sveiki Am kundze, Morgan Debra Am Tiesiskā un uzticams aizdevumu aizdevējs dot aizdevumus
ReplyDeleteuz skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, pie 2% procentu likmi. no
$ 12000 līdz $ 7.000.000 USD, eiro un mārciņas Tikai. Es dodu out uzņēmuma aizņēmumiem,
Personal Aizdevumi, Student Kredīti, Auto Kredīti un aizdevumi, lai nomaksātu rēķinus. ja jums
nepieciešams kredīts, kas jums ir jādara, ir, lai jūs varētu sazināties ar mani tieši
at: morgandebra1986@gmail.com
Lai Dievs jūs svētī.
Sveicieni,
Morgan Debra kundze
E-pasts: morgandebra1986@gmail.com
Piezīme: Visi atbilde ir jānosūta uz: morgandebra1986@gmail.com